Kontakt oss

For generelle henvendelser ta kontakt på post@rudskogen.no.

Ansatte

Harald Huysman

Daglig leder

+47 906 14 600

harald@rudskogen.no

Line Skaugstad

Markeds- og eventsjef

+47 977 68 708

line@rudskogen.no

Henning Jodnes

Salgs- og utviklingssjef

+47 917 44 473

henning@rudskogen.no

Per Sunde

Teknisk sjef

+47 924 84 806

per@rudskogen.no

Anne Fjugstad Nilsen

Administrasjon // Booking hovedbane

+47 412 22 526

anne@rudskogen.no

Christian Lauenborg

Sjefsinstruktør og kjøreopplevelser

+47 938 85 910

christian@rudskogen.no

Jeppe Schjerpen

Gokart Rudskogen og Alnabru

+47 476 47 800

jeppe@rudskogen.no

Hanne Bjørstad

Økonomi og bemanning

+47 473 19 794

hanne@rudskogen.no

Rudskogen Motorsenter AS
Org.nr.: 979 372 817

Motorsportveien 180
1894 Rakkestad

Se veibeskrivelse